• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Пакет G4 LED сијалица 24 SMD 2835 Заштеда на Енергија Светилка 6W AC/DC 12V 500-560LM Ладно Бела 360 Зрак Агол Силика гел
zoom_in

1 Пакет G4 LED сијалица 24 SMD 2835 Заштеда на Енергија Светилка 6W AC/DC 12V 500-560LM Ладно Бела 360 Зрак

DEN 36.00 37.92

Количина на стоки
check Тековен

56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ви благодариме! 1. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
MengJay
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
24 компјутери
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
2835
Напон:
12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
37mm

Најдобри понуди..