• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерната Лофт Индустриски ѕид lamp, E27 LED сијалица светлина метал рѓа ѕид ламба за дневна соба и спалната соба ресторан, кафе кујна
zoom_in

Модерната Лофт Индустриски ѕид lamp, E27 LED сијалица светлина метал рѓа ѕид ламба за дневна соба и спалната

DEN 1332.00 1876.80

Количина на стоки
check Тековен

Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *
100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата. Сите жици се поврзани.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени).11,Pls се разбере. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица. ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки.

Бренд Име:
Newrays
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Црна
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Железо
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
YY-B06
Карактеристики:
гроздобер ретро дизајн
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
дневна соба
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Стил:
Гроздобер
Место:
Салон Студија Господар Спална соба бања Хотел

Најдобри понуди..