• Намалена цена
  • Неодамнешно
5Pcs Винил Шарени Свеќа Форма LED Свеќи Светлина За Свадба Партија Дом Божиќ Црква Декорација
zoom_in

5Pcs Винил Шарени Свеќа Форма LED Свеќи Светлина За Свадба Партија Дом Божиќ Црква Декорација

DEN 135.00 166.56

Количина на стоки
check Тековен


Подолу е стандард превозот време резиме, Канада се повеќе време да пристигне, обично од 30 дена повеќе.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3. Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа.Купувачи се плати за враќање поштарина. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.
Добредојдовте во мојата продавница Ставка Опис 5 Pcs Винил Шарени Свеќа Форма LED Свеќи Светлина За Свадба Партија Дом Божиќ Црква Декорација 100% Сосема нов и висок квалитет.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14. Сите слики се вистински ? Yes (да).
Превозот
1.
Враќање
Ние прифаќаме да се вратат. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
Тип : Свеќи
Боја : 6 Бои
Материјал : Винил
Големина : 5*3. Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Се врати во рок од 7 дена; 3.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.Ние брод на светот.

Материјал:
Пластични
Тип:
свеќа светилки
Тип На Објект:
led свеќа
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
боја:
6 бои
Употреба:
Декорација
Клучни зборови:
flameless
клучни зборови:
Шарени Свеќа
Број На Модел На:
FG04015/xl
Материјал:
Винил
Нови:
Свадба Партија Дом Божиќ Црква Декорација

Најдобри понуди..