• Неодамнешно
Облека де mariage Нов Дизајн Долго венчаница 2017 О-Вратот Капа Ракав Суд Воз Beaded Чипка Свадба Наметки
zoom_in

Облека де mariage Нов Дизајн Долго венчаница 2017 О-Вратот Капа Ракав Суд Воз Beaded Чипка Свадба Наметки

DEN 10512.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина? A : Ние би можеле да обичај се направи во согласност со детални барањето доколку промени поени се функционални.Должина на ракав= __ cm Мерка Водич Слики :
ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти.Bicep= = __ cm 8.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
kissbridal LC239
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Силуета:
Сирена/Труба
Декорација:
Pleat,Beading,Батон,Бисери,Шема,Чипка,Кристал,Appliques,Sashes
Вистински Слики:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kissbridal
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Продавница Име:
kissbridal 01
Големина:
Стандардна Големина/Работилница Со Прецизно Мерења
Достапни Боја:
Сите Бои Се Во Опција/Боја Шема
Возрасна Група:
Возрасни
Фустан Тип:
свадба фустан
сопствени направени:
на располагање
Олово Време:
5~15 Дена
време на испорака:
6~20 Дена
Итно Цел:
Достапни(Некаде Треба Екстра Раш Трошоци)
Снабдување Тип:
OEM Услуга

Најдобри понуди..