• Намалена цена
  • Неодамнешно
Kyunovia Свила Свадба, Свадба Букет Цвеќе Keepsake Букет Булчински Букет Корални се Зголеми и розова hydrangea Свадба Букет FE36
zoom_in

Kyunovia Свила Свадба, Свадба Букет Цвеќе Keepsake Букет Булчински Букет Корални се Зголеми и розова hydrangea

DEN 1387.00 1387.20

Количина на стоки
check Тековен


Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР.36 /парче US $ 1.78 /парче US $ 8.96 /парче US $ 7.13 /парче US $ 34.00 /парче US $ 25.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот.80 /парче US $ 32.14 /парче US $ 3. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.65 /парче US $ 8. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.20 /парче US $ 34. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.00 /парче US $ 33. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови.30 /парче US $ 15. Чувајте се далеку од децата.50 /парче US $ 2.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.88 /парче US $ 8.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES.
Свила Свадба, Свадба Букет Цвеќе Keepsake Букет Булчински Букет Корални се Зголеми и розова hydrangea Свадба Букет FE36
Букет должина : околу 29cm Букет дијаметар : прибл 24cm
Можете да изберете букет или само изберете соодветен 3 PCs СЕТ ,
3 PCs СЕТ ќе содржи : 1 x Булчински Букет + 1 x Зглоб Corsage + 1 x Boutonniere
Букет Шампањ Слики Покажуваат :
Букет Руменило розови слики покажуваат :
Букет Claret Лента слики покажуваат :
3 Еез ПОСТАВИ слики покажуваат :
Вистински Снимки :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА.

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Свила,Spandex,Viscose,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
FE36
Објектот Висина:
29cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
24cm
Тип На Објект:
Свадба Букет

Најдобри понуди..