• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување Обична Обоена Домот Евтини Топло Булчински Наметка Бела Зима Крзнено Палто Жените Свадба Јакна Булчински Заврши Свадба Грб 2017
zoom_in

Нови Пристигнување Обична Обоена Домот Евтини Топло Булчински Наметка Бела Зима Крзнено Палто Жените Свадба

DEN 1055.00 1444.32

Количина на стоки
check Тековен

Обично тоа ќе трае околу 3-5 недели по Воздушен Mail да повеќето земји. Pleats Ruching 5. А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа. Ние обезбеди Слободен Воздух Mail и Забрзан Превозот, како што курирската служба DHL,EMS,ДПД,UPS-от,FEDEX и така натаму.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи.( Големина прашање не припаѓаат на квалитетот прашање) В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ.Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг. Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет.Најефикасен курир, ќе се применува(DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,EQUICK,итн. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот за не-qualiy прашање.Превозот време за некои земји, како што е Бразил,Русија,Чиле,Afraic земји ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties , Околу 60-90 дена од Кина пост.

боја:
Бела
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Убавина-Емили
Број На Модел На:
ориентираат
Материјал:
Полиестер
Техника:
Обична Обоена
Тип На Објект:
свадба обвива

Најдобри понуди..