• Намалена цена
  • Неодамнешно
Домот Крстот Накит Сетови Африкански Eritrean Етиопската cryst Накит Сетови 24K Златна боја Habesha жените свадба накит сетови
zoom_in

Домот Крстот Накит Сетови Африкански Eritrean Етиопската cryst Накит Сетови 24K Златна боја Habesha жените

DEN 1085.00 1085.28

Количина на стоки
check Тековен

Може да го направи тоа во други бои
5.
Ако сте примиле производи уништени, pls контактирајте со нас.Повеќе количини, повеќе попусти
6.Бои : 14k-22 K злато бои, бело злато, CC боја, Розово злато, две-тонови на бојата, боја на дијаманти
5. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Краток олово време : само треба 1-3 дена за да се подготват.Гаранција две години против боја бледнее
3. Време на испорака : 1-3 дена
4. Имаме страсни и одговорен тим да работи за вас. Ние ќе го избере најдобар начин да се брод стоки
Забелешки :
1.
Инаку, ние може да се направи се за вас наредниот пат.
Некои кревка jewelries може да се скршени, бидејќи на превозот.Electroplating дебелина
2.Сите големини и сите стилови се достапни
Накит Одржување Избегнат Овие Услови
. Моден стил и постојат многу модерен дизајн за вас проверка
2. Совршен услуги на клиентите : се Гарантира вашиот интерес
Се врати и политика за Наплата
Ние ќе ги провери сите стоки внимателно пред превозот да бидете сигурни дека сите производи се во совршена.ОЕМ е достапна
9. Ви благодариме!
Основни Информации :
Домот Крстот Накит Сетови Африкански Eritrean Етиопската cryst Накит Сетови 24 K Злато Позлатен Habesha жените свадба накит сетови
Материјал : животна средина-пријателски материјал месинг
Platting : 24 K Злато Позлата
Дизајн : модни дизајни, професионален дизајн производство тим
Цена : големи попусти за продажба на големо купувачот
Квалитет : со врвен квалитет, дебели златни, гаранција 2 години под нормална средина,
Пример : на Клиентите примерок е добредојден
Пакет : внатрешен-еден компјутер во една OPP вреќа надворешно - пластични меур хартија и стандардна извоз картон
За Превозот :
Shippment : DHL / Федекс / UPS/ Според вашите барања
Превозот време : 3-7 дена зависи од express компанија
Товарни : Според својата цел.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10020406
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Hairpin Ѓердан Penant Алка Earring Прстен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Домот Крстот Накит Сетови Африкански Eritrean Етиопската cryst Накит S
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Повод:
БИЛО

Најдобри понуди..