• Намалена цена
  • Неодамнешно
8ММ Полиран Розово Злато Црна Нерѓосувачки Челик Кабли Титаниум Прстен Мажите Свадба Бенд Машки Накит bijoux joias anel masculino
zoom_in

8ММ Полиран Розово Злато Црна Нерѓосувачки Челик Кабли Титаниум Прстен Мажите Свадба Бенд Машки Накит bijoux

DEN 430.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Оваа модерна црна титаниум прстен е 8ММ во ширина и удобноста се вклопуваат. Тоа е мат финиш со 9 голема црна принцеза намали канал поставите Кубни Циркони. Нашите прстени се противалергиски. Сите прстени доаѓаат со 100% пари гаранција за враќање. Производ : 8mm Титаниум Прстен Удобност Одговара Ангажман Метал Бенд : Титаниум Ширина : 8mm Заврши : полски Дизајн : Два Реда Црно Кубни Циркони Повод : Ангажирање / Свадбена / Партија / Годишнината Одговара За : Мажи, девојки,подароци . Големини на Располагање (НИ Големина) : 7,8,9,10,11,12,13 Титаниум стана популарен како накит материјал, поради неговата различни уникатни својства. Титаниум прстени нудат неколку уникатни својства : тие се лесни, но сепак, издржливи и отпорни на гребење
Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
SOMEN ВОЛФРАМ
Број На Модел На:
CNTJZ08389B
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Стил:
Едноставен / Класичен
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
100% Титаниум
Погодна прилика:
ангажирање свадба прстен
ОДГОВАРА ЗА:
мажите свадба бенд
Функција:
Црна / Два Реда Црно Кубни Циркони
Нови:
свадба прстен титаниум
Тип На Објект:
титаниум прстен
Обликот:
Круг
Пол:
Жени Мажи
боја:
Црна титаниум прстен

Најдобри понуди..