• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мистик Виножито Оган Камења Бела CZ Накит Сетови За Жените Сребрена Боја Накит Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
zoom_in

Мистик Виножито Оган Камења Бела CZ Накит Сетови За Жените Сребрена Боја Накит Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија

DEN 744.00 1111.20

Количина на стоки
check Тековен


Истиот производ линк.

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Поставете 100
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Pendant/Прстен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главната боја:
виножито
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
Нараквици Lenth :
7-8 инчен

Најдобри понуди..