• Неодамнешно
Моден Накит Антички 2ct принцеза намали 5A Циркон камен 14KT Бело Злато Исполнет 2-во-1 Ангажман Свадба Прстен Поставите Големината 5-11
zoom_in

Моден Накит Антички 2ct принцеза намали 5A Циркон камен 14KT Бело Злато Исполнет 2-во-1 Ангажман Свадба Прстен

DEN 7152.00

Количина на стоки
check Тековен


Опис
Материјал : 14 KT злато исполнет
Mainstone : Симулирани дијамант
камен тежина : 3ct
Mainstone големина : 6mm*6mm&2mm*2mm
Печат :
Големина : 5.6.7.8.9.10.(НАС)
Плаќање и испорака

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
vecalon
Метали Тип:
14KT ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ
Метал Печат:
14k
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..