• Неодамнешно
Моден Накит Величествен Сензација 192pcs Cz 5A Циркон камен 14KT Бело Злато Исполнет Ангажман Свадба Бенд Прстен Поставите Sz 5-11
zoom_in

Моден Накит Величествен Сензација 192pcs Cz 5A Циркон камен 14KT Бело Злато Исполнет Ангажман Свадба Бенд Прстен

DEN 7632.00

Количина на стоки
check Тековен


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
15mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
vecalon
Метали Тип:
14KT Бело Злато исполнет
Метал Печат:
14k
Метали Тип:
Бела/жолто Злато Исполнет
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
12mm*10мм
Главниот Камен На Тежина:
10ct

Најдобри понуди..