• Намалена цена
  • Неодамнешно
моден Големо на Жените Накит, Отворајќи го поставите 150pcs 5A Циркон камен 10kt Бело злато исполнет Свадба Бенд Прстен поставите подарок Големина 5-11
zoom_in

моден Големо на Жените Накит, Отворајќи го поставите 150pcs 5A Циркон камен 10kt Бело злато исполнет Свадба

DEN 612.00 1200.00

Количина на стоки
check Тековен


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
vecalon
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
R222
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
Метал Печат:
10K
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
1.5 mm*1.5 mm

Најдобри понуди..