• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Фунта Сребрен Накит Црна CZ Бела Циркон Накит Сетови За Жените Долги Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
zoom_in

925 Фунта Сребрен Накит Црна CZ Бела Циркон Накит Сетови За Жените Долги Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија

DEN 741.00 1157.76

Количина на стоки
check Тековен


Истите Производи !!!!

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Set025
Главната боја:
Црна
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
Техника:
Рачно изработени
Прстени Големина:
6 7 8 9
квалитет:
Добар квалитет
Земја на Производство:
Guangdong Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди..