• Намалена цена
  • Неодамнешно
година Бренд Дизајн Мода Накит Жените прстен 925 sterling Silver 2ct AAAAA циркон cz Ангажман Свадба бенд Прстен за жени
zoom_in

година Бренд Дизајн Мода Накит Жените прстен 925 sterling Silver 2ct AAAAA циркон cz Ангажман Свадба бенд

DEN 465.00 912.00

Количина на стоки
check Тековен


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
7.5 mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
vecalon
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
S25
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
7mm*7mm
Главниот Камен На Тежина:
2CT

Најдобри понуди..