• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гроздобер Жените прстен 925 sterling Silver Принцеза намали 2ct Гем AAAAA циркон cz Свадба Прст бенд Прстени за жени
zoom_in

Гроздобер Жените прстен 925 sterling Silver Принцеза намали 2ct Гем AAAAA циркон cz Свадба Прст бенд Прстени

DEN 523.00 5232.00

Количина на стоки
check Тековен


Плаќање и испорака

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
vecalon
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
S25
Метали Тип:
Sterling Silver
is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
6mm*6mm&4mm&4mm
Главниот Камен На Тежина:
4ct

Најдобри понуди..