• Неодамнешно
Вистински Австриската Кристали Бренд златна Боја ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените, Нов Двоен Круг RG10345
zoom_in

Вистински Австриската Кристали Бренд златна Боја ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените, Нов Двоен Круг

DEN 201.60

Количина на стоки
check Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3.02 $4.2
$1.93 $2.79
$1.95 $2.44
$1.92 $2.31
$2.30 $2.91
$1.44 $1.78
$0.84 $1.09
$0.93 $1.18
wy-приклучок-крај

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Бренд Име:
TRACYKWOK
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RG10345
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Бар Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
mm

Најдобри понуди..