• Намалена цена
  • Неодамнешно
Фунта Сребро 925 Прстени За Жените Ангел Крило Отвори Срцето Прст Прстен Сосема Нов Дама Деца Бесконечност Љубов Накит Божиќ Подарок
zoom_in

Фунта Сребро 925 Прстени За Жените Ангел Крило Отвори Срцето Прст Прстен Сосема Нов Дама Деца Бесконечност

DEN 99.00 153.12

Количина на стоки
check Тековен


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Фунта Сребро 925 Прстени За Жените Ангел Крило Отвори Срцето Прст Прстен Сосема Нов Дама Деца Бесконечност Љубов Накит Божиќ Подарок
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст! Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
925 Прстен-012
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Панк/Едноставен/Boho
Облик/Шема:
Љубовта На Срцето
рака нокти прстен палета:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Прстен:
прстен господарот на прстените
тешки круг метал петел прстен:
Accessary /Подароци
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Пол:
Жените/Женски/Girls/Љубовник
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Најдобри понуди..