• Намалена цена
  • Неодамнешно
Класичен Зелен Камен Кубни Циркони Жените Печат 925 Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Превозот TZ077
zoom_in

Класичен Зелен Камен Кубни Циркони Жените Печат 925 Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен

DEN 430.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Должина:
45cm
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
TZ077
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
FAHOYO
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Зелена
Главниот Камен:
Кубен Циркони
квалитет:
ААА+
Земја на Производство:
Кина
Стил:
Романтични

Најдобри понуди..