• Намалена цена
  • Неодамнешно
925 Sterling Silver Цветаат Daisy Цвет Прстен Отвори Elegent Шарм Пресврт Бенд Помине bague Жените Бесконечност Homme Bijoux Мода Подарок
zoom_in

925 Sterling Silver Цветаат Daisy Цвет Прстен Отвори Elegent Шарм Пресврт Бенд Помине bague Жените Бесконечност

DEN 106.00 162.72

Количина на стоки
check Тековен


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
925 Sterling Silver Цветаат Daisy Цвет Прстен Отвори Elegent Шарм Пресврт Бенд Помине bague Жените Бесконечност Homme Bijoux Мода Подарок
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
925 Прстен-012
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Панк/Едноставен/Boho
Облик/Шема:
Цветаат Daisy Цвет
кул undertaker черепот прстен:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Прстен:
прстен господарот на прстените
о прстен тастатура:
Accessary /Подароци
боја:
Сребрена/злато
Материјал:
925 солидна сребрен прстен
Пол:
Жените/Женски/Girls/Љубовник
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Најдобри понуди..