• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE 2010-2015 633mm Гас Наплаќа
zoom_in

2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE

DEN 1612.00 1853.28

Количина на стоки
check Тековен

2 Дизел MCU.52 4806 405 550 Затворени Off-Road Возило 2012/10 -
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Ви благодарам многу!
. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.РА 3604 309 420 Затворени Off-Road Возило 2014/10 - за porsche CAYENNE 4.8 Турбо М 48.2 Дизел MCU. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодариме 2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE 2010-2015 Гас Наплаќа
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 633 Локација : Заден Дел Подигање
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за porsche CAYENNE 4.За ВОЗВРАТ 2967 155 211 Затворени Off-Road Возило 2010/06 - за porsche CAYENNE 4.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.YA 3598 220 300 Затворени Off-Road Возило 2010/06 - за porsche CAYENNE 4.DC 4134 283 385 Затворени Off-Road Возило 2014/10 - за porsche CAYENNE 3.DB 4134 281 382 Затворени Off-Road Возило 2012/10 - за porsche CAYENNE 4.CA 2967 180 245 Затворени Off-Road Возило 2011/06 - за porsche CAYENNE 4.8 Турбо М 48.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.

Cayenne-Година:
2014,2013,2012,2015,2011,2010
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за porsche CAYENNE 10-15
Осветленост Дел Број:
GSPSE0522
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
633mm
Поставување на Возило:
Задниот Дел Подигање
Објектот Ширина:
18.5 mm
Производителот Дел Број:
GSPSE0522
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Објектот Висина:
8 mm
Порше Модел:
Cayenne
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..