• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ПОРШЕ 928 Купе 1977-1995 435.5 mm Гас Наплаќа
zoom_in

2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ПОРШЕ 928 Купе

DEN 1512.00 1661.28

Количина на стоки
check Тековен

46 4957 212 288 Купе 1985/09 - 1986/12 за ПОРШЕ 928 5.42 4957 235 320 Купе 1986/08 - 1991/07 за ПОРШЕ 928 5.44 4957 200 272 Купе 1984/09 - 1985/12
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.22 4664 228 310 Купе 1983/08 - 1986/07 за ПОРШЕ 928 5.12 4664 221 301 Купе 1979/09 - 1983/07 за ПОРШЕ 928 4. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. Ви благодариме 2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ПОРШЕ 928 1977-1995 Гас Наплаќа
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 435.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.5 Локација : Заден Дел Подигање
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за ПОРШЕ 928 4. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.47 4957 243 330 Купе 1989/01 - 1991/07 за ПОРШЕ 928 5. Ви благодарам многу!
.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.50 5397 257 350 Купе 1991/08 - 1995/11 за ПОРШЕ 928 5.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.0 S4 МАЧКА М 28.

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
928-Година:
1994,1995,1991,1993,1990
Објектот Должина:
435.5mm
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Производителот Дел Број:
GSPSE0514
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задниот Дел Подигање
Осветленост Дел Број:
GSPSE0514
Објектот Ширина:
18.5 mm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Порше Модел:
928
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..