• Неодамнешно
2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за DACIA SANDERO II Hatchback 2012-2014 2015 472.5 mm
zoom_in

2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за DACIA SANDERO

DEN 1643.52

Количина на стоки
check Тековен

Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.2 D4 F 732 1149 54 73 Hatchback 2015/05 -
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.5 d Ci K9 K 830 1461 63 84 Hatchback 2013/01 - ЗА DACIA SANDERO II 1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.5 d Ci K9 K 612 1461 55 75 Hatchback 2012/10 - ЗА DACIA SANDERO II 1.5 d Ci K9 K 612 1461 66 90 Hatchback 20212/10 - ЗА DACIA SANDERO II 1.2 D4 F 732 1149 55 75 Hatchback 2012/10 - ЗА DACIA SANDERO II 1. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодариме 2 парчиња Авто Задниот Дел Подигање на Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за DACIA SANDERO II 2012-2015 Гас Наплаќа
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 472. Ви благодарам многу!
.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.

Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за DACIA SANDERO II 2012-2015
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
GSDA0511-A
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задниот Дел Подигање
Објектот Ширина:
18.5 mm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Должина:
472.5mm
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..