• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI БОРА Купе 1971-1977 1978 1979 1980 500mm
zoom_in

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI БОРА

DEN 1527.00 1755.36

Количина на стоки
check Тековен


Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.0 4930 235 320 Купе 1976/07 - 1980/05
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Ви благодариме 2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI БОРА 1971-1980
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина 1 [mm] : 500 Локација : предната хауба хаубата
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за MASERATI БОРА 4. Ви благодарам многу!
.7 107/47 4719 228 310 Купе 1971/01 - 1980/05 за MASERATI БОРА 5.

Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
500mm
Објектот Ширина:
18.5 mm
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за MASERATI БОРА 1971-1980
Осветленост Дел Број:
GSMSI0506
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Производителот Дел Број:
GSMSI0506
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..