• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI 3200 GT Coupe 1998-2000 година 2001 2002 476mm
zoom_in

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI 3200

DEN 1524.00 1674.24

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме 2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за MASERATI 3200 GT Coupe 1998-2002
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 476 Локација : предната хауба хаубата
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за MASERATI 3200 GT Coupe 3.2 V8 Biturbo 32 V 3217 271 369 Купе 1998/10 - 2002/03 за MASERATI 3200 GT Coupe 3. Ви благодарам многу!
.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.2 V8 Biturbo 32 V 3217 250 335 Купе 1998/10 - 2002/03
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.

Објектот Должина:
476mm
Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSMSI0500
Објектот Ширина:
18.5 mm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за MASERATI 3200 GT Coupe
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..