• Неодамнешно
Пред право Авто Суспензија Черупка За BMW 3er 31126757624 31 12 6 757 624
zoom_in

Пред право Авто Суспензија Черупка За BMW 3er 31126757624 31 12 6 757 624

DEN 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

производ гаранција : 24 месеци.Трансакција Рок на Плаќање T/T,Paypal,Western Union Сертификат ISO/TS16949 Гаранција 1 година MOQ 1 парче Време на Испорака Количина
10pcs
Количина >50pcs 25days
3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S/N ОЕМ S/N ОЕМ 1 31126757624 5 31121095278 2 31126757622 6 31126756064 3 31126751436 7 31126777850 4 31122750222 8 31124004360
Производ слики
Компанија
Време На Испорака
Предаден во рок од 3 дена по плаќање
35day ако треба да се произведе
Нашите Услуги
1.Што е вашиот примерок политика?
О : Доколку имаме на производот во акции, тогаш ние можеме да снабдување на примерок,
Ве молиме имајте во предвид примерок и товар не е за слободни. 31126757624 Состојба
100% НОВ Бренд VITTUK Апликација
ЗА BMW E46 Z4 E85 E86
ЗА BMW 3er 323 325 328 330 јас Ci Z4
2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.Опис Пред право Авто Суспензија Черупка За BMW 3er 31126757624 31 12 6 757 624 1.Примерок цел или Мали цел Прифати
4.Дали ви се тестираат сите на вашите производи пред испорака?
А Да,100% тест пред испорака.
Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ги почитуваме evry клиентите како нашиот пријател и ние искрено се направи бизнис и
да се дружат со нив.Како ќе ги натерате нашиот бизнис долго-рок и добри односи?
A.Она што е за условите на пакување?
A : Како и обично неутрален пакување со кафеава кутии.Она што е за условите на испорака?
A : DDU, EXW, ЦФР, CIF,ФОБ.Може да ви се произведуваат според примероци?
A : Да, ние може да произведе од страна на вашиот примероци или технички цртежи.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,
и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.Спецификација Тип Суспензија Черупка Делови нема.да обезбеди ефикасна писма.Ние ги бог квалитет и конкурентна цена да се обезбеди на нашите клиенти'benefit;
2.

Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
328i-Година:
1998,2000,1999
Материјал Тип:
АЛУМИНИУМ ГУМА
Производителот Дел Број:
31126757624
Објектот Тежина:
1kg
Поставување на Возило:
ПРЕД
Осветленост Дел Број:
31121095278, 31126756064
Објектот Должина:
8cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Специјални Функции:
Топката Зглобовите
Објектот Ширина:
6cm
Бренд Име:
VITTUK
BMW Модел:
328i
Објектот Висина:
9cm
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Услуга:
OEM/Замена
Осветленост Дел Број:
31126751436, 31122750222
Сертификати:
ISO/TS16949
Примена:
За BMW E46 323 325 328 330 јас Ci Z4
Application1:
За BMW 3er E46 Z4 E85 E86

Најдобри понуди..