• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња Авто Задните Компресорот Багажникот Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour 2001- 535mm
zoom_in

2 парчиња Авто Задните Компресорот Багажникот Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за РЕНО

DEN 1521.00 1748.16

Количина на стоки
check Тековен

Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.2 d Ci (KG09) G9 T 600 2188 85 116 Имот 20 04/04 - 2005/10 за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.9 d Ci (KG1 A, KG1 W) F9 Q 758 1870 година, 81 110 Имот 20 05/01 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16 V IDE (KG0 N) F5 R 701 1998 103 140 Имот 20 01/04 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.2 d Ci G9 T 707 2188 102 140 Имот 20 05/05 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16 V F4 P 770 1783 86 117 Имот 20 01/03 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.9 d Ci (KG05) F9 Q 664 1870 година, 68 92 Имот 0 04/03 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 2.8 16 V F4 P 774 1783 89 121 Имот 20 01/03 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 3.6 16 V K4 M 716 1598 82 112 Имот 20 македонија бр.2 d Ci (KG0 F) G9 T 702 2188 110 150 Имот 20 01/10 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.0 16 V F4 R 887 1998 150 204 Имот 20 05/01 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.05 / 02 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 2.0 d Ci (KG1 S) M9 R 760 1995 127 173 Имот 20 06/01 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16 V Turbo (KG0 S, KG0 Z, KG1 L, KG1 M) F4 R 787 1998 120 163 Имот 2 03/01 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.9 d Ci (KG0 G) F9 Q 750 1870 година, 88 120 Имот 20 01/03 - за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 2.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодариме 2 парчиња Авто Задните Компресорот Багажникот Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour 2001-2016
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 535 Возило Опрема : за возила со шарки заден ветробран Локација : Задните Подигање на задната врата на Багажникот
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour (KG0/1_) 1.

Производителот Дел Број:
GSRT0570
Лагуна-Година:
2004,2003,2005
Поставување на Возило:
Задните Подигање На Задната Врата На Багажникот
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
535mm
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
GSRT0570
Рено Модел:
Лагуна
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за РЕНО ЛАГУНА II Grandtour
Објектот Ширина:
18.5 mm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Најдобри понуди..