• Намалена цена
  • Неодамнешно
Еластин Кадрава Траен Навлажнувачки Облик на Ролна Стил Меки Стилизирање на Косата Поправка на Косата Моделирање клима уред Навивам Подобрувач 250ml
zoom_in

Еластин Кадрава Траен Навлажнувачки Облик на Ролна Стил Меки Стилизирање на Косата Поправка на Косата Моделирање

DEN 458.00 572.64

Количина на стоки
check Тековен

Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.
Еластин Кадрава Траен Навлажнувачки Облик на Ролна Стил Меки Стилизирање на Косата Поправка на Косата Моделирање клима уред Навивам Подобрувач 250ml
Спецификација за производ : 250 ml
Ефикасност : овој производ содржи растителни екстракти, поправка на оштетена коса, да се подобри динамички еластичност, да имате стара домот на косата!
Начин на употреба :
1 : Бришење на косата, да осумдесет проценти
2 : еластин применуваат соодветен износ на дланка и бришење еднакво на косата
3 : со рака или со алатки за да го направите совршен навивам моделирање
4 : природен се исуши или да се исуши, може да се
1.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.com/hall/cate Question.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.Ние не сме одговорни за царински давачки. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас.

Тип На Објект:
навивам подобрувач
Состојка:
растенија екстракт
Број На Модел На:
навивам подобрувач
НЕТО-WT.:
250ml
Количина:
1 шише
Fuctions:
Јадев demaged коса, да ви Помогне за подобрување на губење на еластичноста
Рок На Траење:
3 Години
Одговараат на толпата:
Секоја коса

Најдобри понуди..