• Неодамнешно
Случаен Испорака 1pc Продажба Виткање на Косата V Чешел Фризерски Стил Straightener Салон Алатка Има Цврст Стисок, па Оттука и Лесен за Користење
zoom_in

Случаен Испорака 1pc Продажба Виткање на Косата V Чешел Фризерски Стил Straightener Салон Алатка Има Цврст

DEN 268.32

Количина на стоки
check Тековен

1. Русија за да се добие целосното име, ве молиме потврдете го името на примачот. 2. бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 1-3 см грешка. 3. сите слики во вид на снимање, текстури и слики 98% е идентичен. 4. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Материјал : ABS + ЈП Боја : Како што е прикажано на Слики Количина : 1 Pcs Коса Straightener Чешел Тежина : Околу 20 G Пакет се Вклучени : 1* на Косата Straightener Чешел
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Тип На Објект:
чешел
Големина:
1PC
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Продолжување Hairbrush

Најдобри понуди..