• Намалена цена
  • Неодамнешно
Велосипедот Велосипедизам очила за сонце Ciclismo 5 Леќи Eyewear Професионален Велосипедизам Eeyewear Патот MTB Риболов Очила Eyewear
zoom_in

Велосипедот Велосипедизам очила за сонце Ciclismo 5 Леќи Eyewear Професионален Велосипедизам Eeyewear Патот

DEN 614.00 667.20

Количина на стоки
check Тековен

Достапни Рамка Боја : Црна, Сина, Црвена, Бела
Спецификации :
1. Користете поларизирана на филтерот за да се елиминираат некои од одраз и зголемување на контрастот.
Пакет се вклучени :
1 очила случај & 1 очила платно
1 очила торба, 1 очила јаже & 1 очила бенд
1 поларизирани леќи тест картичка
1 пар на поларизирани леќи & 4 пара на меѓусебно оригинални леќи
Внатрешна рамка за shorsighted леќи

Eyewear Големина:
Други
Леќи Во Боја:
Повеќе
Бренд Име:
ROBESBON
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
PC
Леќа Висина:
41mm
Леќа Ширина:
144mm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
ROBESBON
рамка боја:
Повеќе
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам

Најдобри понуди..