• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PCS Прилагодливи 4 Пролет Поддршка на Спортски Коленото Влошки Фудбал, Кошарка, Одбојка Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Patella Guard Заштитник
zoom_in

1PCS Прилагодливи 4 Пролет Поддршка на Спортски Коленото Влошки Фудбал, Кошарка, Одбојка Нога Коленото Поддршка

DEN 355.00 473.28

Количина на стоки
check Тековен


1 PCS Прилагодливи 4 Пролет Поддршка на Спортски Коленото Влошки Фудбал, Кошарка, Одбојка Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Patella Guard Заштитник
(1 PCS,не 1 Пар)
Големина : слободни,прилагодлив,одговараат за различни видови на коленото тип

Бренд Име:
gobygo
Број На Модел На:
A-HX011
Материјал:
ОК крпа+Пролет+ЕВА
Возраст:
Возрасни

Најдобри понуди..