• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лето свила жените шорцеви pajama поставува солидна боја секси благороднички елегантен жени sleepwear кратки ракави свила дами pyjamas
zoom_in

Лето свила жените шорцеви pajama поставува солидна боја секси благороднички елегантен жени sleepwear кратки

DEN 3373.00 3968.64

Количина на стоки
check Тековен

Плаќање
-Ќе може да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.
Прилагодување
-Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да се обезбеди целосно враќање на средствата. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.
Испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
. Трпение и разбирање се доблести.
Повратни информации
-Се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
Големина инструкции
Цел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за вашето големо разбирање. Ние обезбедуваме политика на враќање. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации.
-(Ако сте треба да се обрне на друг начин,ве молиме контактирајте со нас,ние wiill понуда друг метод на плаќање,ние, исто така, го прифати плаќање од страна на e-mail адреса).
-Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате!
Политика На Враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство.

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
mialucce
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
100% Свила
Сезоната:
Лето
Должина:
Shorts
Број На Модел На:
2018-1-30 16
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Миење На Чекање:
Се мијат со рака

Најдобри понуди..