• Намалена цена
  • Неодамнешно
Voplidia Секси Пижами Поставите Faux Свила Чипка Лак V деколте, Sleepwear Чипка долна Облека Мини Ракави Жените долна Облека VOP004
zoom_in

Voplidia Секси Пижами Поставите Faux Свила Чипка Лак V деколте, Sleepwear Чипка долна Облека Мини Ракави Жените

DEN 598.00 628.80

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : добар квалитет Полиестер Најлон, свила чувство.
Боја : црна, темно сина, црвена, шампањ
Пакет содржи : 1 врвот+ 1 Шорцеви Големина M/L/XL/XXL
Внимание : Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!
М : предлагам тежина под 50 KG
L : предлагам тежина 50~56 KG
XL : предлагам тежина 56~62.5 KG
2 XL : предлагам тежина 62.5-65 KG

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Број На Модел На:
805
Бренд Име:
Voplidia
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Должина:
Shorts
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Polyamide / Најлон
Применливи пол:
Женски
Стил детали:
Перспектива
Боја:
црна, црвена, сина,шампањ
Големина:
M, L, XL

Најдобри понуди..