• Неодамнешно
Дами Секси Свила Чипка Nightwear Сатен V Деколте, Cami И Шорцеви Поставите Удобен Пижами Прилично Nighties Babydoll Pajama Поставува
zoom_in

Дами Секси Свила Чипка Nightwear Сатен V Деколте, Cami И Шорцеви Поставите Удобен Пижами Прилично Nighties

DEN 522.72

Количина на стоки
check Тековен


Дами Секси Свила Чипка Nightwear Сатен V Деколте, Cami И Шорцеви Поставите Удобен Пижами
Прилично Nighties Babydoll Pajama Поставува
M за тежина подолу 50kg
L за тежина под 60kg
XL за губење подолу 65kg
XXL за губење подолу 70kg

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Должина:
Shorts
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
DYA047
Материјал Состав:
Полиестер + Чипка
Големина:
M,L,XL,XXL
Стил:
Секси

Најдобри понуди..