• Неодамнешно
Дами Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави Nighties V деколте, Nightgown Nightdress Чипка Sleepwear Nightwear За Жени
zoom_in

Дами Секси Свила Сатен Вечер Фустан без Ракави Nighties V деколте, Nightgown Nightdress Чипка Sleepwear Nightwear

DEN 403.20

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JH8451
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
VLENATLNO
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon,Полиестер

Најдобри понуди..