• Намалена цена
  • Неодамнешно
топла када спа маска торба 228cmx228cmx90cm
zoom_in

топла када спа маска торба 228cmx228cmx90cm

DEN 5875.00 6528.00

Количина на стоки
check Тековен

топла када спа маска торба 228cmx228cmx90cm овој линк е врз основа на големината 228 cmx228cmx90cm ( Стандардна големина ,подготвени да брод надвор ) Почитувани Купувачи pls знаеме : Нашиот покрие капа со стандардниот 10 CM Радиус агол кои може да ги исполни сите различни радиус агол Ако клиент треба точната големина на радиусот,треба да ни остави порака кога цел Клиент pls знаат за шиење не може да биде многу acculated,
ако имате високо прецизни толеранција,pls не направи нарачка, Ако вашиот испорака адреса е оддалечена област за DHL FEDEX ИЛИ UPS-от мора да плаќаат Екстра превозот цена 40 usd
Важно Топло Совети :
1.) Почитувани купувачи
ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите цената не вклучува дестинација царина,
бидејќи секоја земја има различни даночни стапки и политики, некои земји се бесплатни увоз доход, некои треба да се плати.
Ќе напишам ниска вредност на фактура врз основа на горенаведените причини за да се избегне или намалување на вашиот можни даноци
Ако царинските давачки и ДДВ се случи треба да се плати
Белешки : царинските давачки е обвинет од страна обичај и не е во врска со превозот цена која се плаќа од страна на нас, кога превозот
ви благодариме за вас вид разбирање
2.) Ни остави телефон не кога цел за избегнување на сите можни dealy
Потсетување : Вашиот телефон за контакт број е necessory и само за превозот цели.
Инаку неуспехот да се стори тоа може да предизвика одложување испорака

Тип:
Спа Кади
Број На Модел На:
228cmx228cmx90cm

Најдобри понуди..