• Намалена цена
  • Неодамнешно
HONGGE 2Set НОВИ Паркинг рачната сопирачка Моторни Имајќи Завртка Поправка Комплет За ФОЛКСВАГЕН Sharan Tiguan Passat B6 B7 A4 A5 П5 S5 A4 A6 Q3 32326315
zoom_in

HONGGE 2Set НОВИ Паркинг рачната сопирачка Моторни Имајќи Завртка Поправка Комплет За ФОЛКСВАГЕН Sharan Tiguan

DEN 1443.00 1519.20

Количина на стоки
check Тековен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За модели : A5 Sportback 2009-2012 А5 Sportback 3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.2 L 2008 A4 2009-2012 A4 Avant 2009-2012 A4 Avant Quattro 2009-2012 А5 Cabriolet 2010-2012 Година A5 Coupe 2009-2012 A5 Coupe 3. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.0 L 2009-2012 S4 Avant 2009-2012 S5 Cabriolet 2010-2012 Година S5 Coupe 2009-2012 S5 Coupe 4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.2 L 2008 S5 Sportback 2009-2012 S5 Sportback 4. Ние само брод да се потврди цел адреси.ЕМС Време на Испорака :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.2 L 2008 A6 2004 - 2008 RSQ3 2014-2015 Q3 2012-2015 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2008-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B7 ЕУ 2011-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 2009-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2015 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan план за 2011-2015 Seat Alhambra план за 2011-2015 Производ дел број : 322335478 32332082 32332267 32326315 32332082 G 3 C0998281 A 4 E0615137 Тоа Е Електронска Кочница Моторни Завртка за Миење За 12-Пински
1.

Осветленост Дел Број:
32326315
Бренд Име:
HONGGE
Производителот Дел Број:
4E0 615 137
Објектот Тежина:
0.26kg
Материјал Тип:
пластични+метал
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
8K0 998 281
Специјални Функции:
Сплит Пумпа Завртка За Миење
Материјал:
ABS Пластика+Метал
за модели:
За А4 А5 П5 S5 A4 A6 RSQ3 Q3 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Passat B7
Име:
Електронска Кочница Моторни Завртка За Миење
Име на производ:
Сплит Пумпа Завртка За Миење
Производителот Дел Број:
32335478
Другиот Дел Број:
32335478 32326315 32332082G 3C0998281A 4E0615137
Осветленост Дел Број:
4E0 615 137
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобри понуди..