• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висока Густина 6 x 50mm 100W Патрон Грејачи за Греење Елемент 5pcs/пакет
zoom_in

Висока Густина 6 x 50mm 100W Патрон Грејачи за Греење Елемент 5pcs/пакет

DEN 701.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


6 x 50mm 100 W Патрон Грејачи за Греење Елемент 5pcs/пакет
Име на производ Патрон Грејачи Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Големина 6x50mm(D*L) Напон 220 V Моќ 100 W Жица Должина 250mm Пакет 5pcs Патрон Грејачи
Следниве се некои од најчесто користените 304 од не ' Рѓосувачки Челик патрон грејачи, ве молиме кликнете на големина за да отидете на правото спецификација страница.
Исто така, патрон грејачи може да се прилагоди на , ве молиме слободно да контакт и кажете ни го вашето барање, Ние ќе ви понуди понуда, соодветно. Ви благодариме
1) Материјал 2) Цевка Големина (Дијаметар x Должина) 3). Напон 4). Енергија 5). Жица Должина 6). Количина

боја:
220V, 380V, 110V
Број На Модел На:
6x50mm 100W
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FuWell
Примена:
Кертриџ Грејач Елемент
Номинална Напон:
Други

Најдобри понуди..