• Намалена цена
  • Неодамнешно
6 130mm x 250W 110V/220V/380V Висока Густина на 304 Нерѓосувачки Челик Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи Елемент 5pcs/пакет
zoom_in

6 130mm x 250W 110V/220V/380V Висока Густина на 304 Нерѓосувачки Челик Еден Крајот Топлинска Цевка Патрон Грејачи

DEN 1114.00 1295.52

Количина на стоки
check Тековен


6 130mm x 250 W Патрон Грејачи за Греење Елемент 5pcs/пакет
Име на производ Патрон Грејачи Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Големина 6x130mm(D*L) Напон 110 V/220 V380 V Моќност 250 W Жица Должина 250mm Пакет 5pcs Патрон Грејачи
Следниве се некои од најчесто користените 304 од не ' Рѓосувачки Челик патрон грејачи, ве молиме кликнете на големина за да отидете на правото спецификација страница.
Исто така, патрон грејачи може да се прилагоди на , ве молиме слободно да контакт и кажете ни го вашето барање, Ние ќе ви понуди понуда, соодветно. Ви благодариме
1) Материјал 2) Цевка Големина (Дијаметар x Должина) 3). Напон 4). Енергија 5). Жица Должина 6). Количина

боја:
220V, 380V, 110V
Примена:
Бојлер Контролер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
6x130mm 250W
Примена:
Кертриџ Грејач Елемент
Номинална Напон:
Други

Најдобри понуди..