• Намалена цена
  • Неодамнешно
8x80mm 200W 304 од не ' Рѓосувачки Челик Патрон Грејачи Елемент 110V/220V/380V 5pcs/многу
zoom_in

8x80mm 200W 304 од не ' Рѓосувачки Челик Патрон Грејачи Елемент 110V/220V/380V 5pcs/многу

DEN 743.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


8 x 80mm 200 W Патрон Грејачи за Греење Елемент 5pcs/многу Име на Производ Патрон Грејачи Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки Големина 8x80mm(D*L) Напон 110 V/220 V380 V Моќност 200 W Жица Должина 250mm Пакет 5pcs Патрон Грејачи
Следниве се некои од најчесто користените 304 од не ' Рѓосувачки Челик патрон грејачи, ве молиме кликнете на големина за да отидете на правото спецификација страница.
Исто така, патрон грејачи може да се прилагоди на , ве молиме слободно да контакт и кажете ни го вашето барање, Ние ќе ви понуди понуда, соодветно. Ви благодариме
1) Материјал 2) Цевка Големина (Дијаметар x Должина) 3). Напон 4). Енергија 5). Жица Должина 6). Количина

боја:
220V, 380V, 110V
Бренд Име:
FuWell
Примена:
Бојлер Контролер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
8x75mm 190W
Примена:
Кертриџ Грејач Елемент
Номинална Напон:
Други

Најдобри понуди..