• Намалена цена
  • Неодамнешно
304 од не ' Рѓосувачки Челик со Висока Густина Една Глава Двојна Патрон Грејачи 10мм Цевка со Дијаметар 5PCS/МНОГУ
zoom_in

304 од не ' Рѓосувачки Челик со Висока Густина Една Глава Двојна Патрон Грејачи 10мм Цевка со Дијаметар 5PCS/МНОГУ

DEN 689.00 801.12

Количина на стоки
check Тековен


304 од не 'Рѓосувачки Челик со Висока Густина Една Глава Двојна Патрон Грејачи 10мм Цевка со Дијаметар 5 PCS/МНОГУ Име на Производ Патрон Грејачи Материјал 304 од не' Рѓосувачки Челик Цевки со Дијаметар од 10мм Цевка Должина 50мм/60mm/80mm/100mm/120mm/150mm/200mm Жица Должина 250mm Моќ врз Основа на големината на Напонот на 110 V/ 220 V /380 V Пакет 5pcs
На патрон Грејачи, исто така, имаат 110 V/380 V, ако треба, само забелешка на напон кога ќе се направи ред и ние ќе го организира пратка со напон според вашата забелешка.
Следниве се некои од нормално се користи големината за референца,ние прифаќаме обичај, ве молиме контактирајте со нас ако треба.

боја:
10x60mm 190W 220V, 10x80mm 250W 220V, 10x100mm 320W 220V, 10x120mm 380W 220V, 10x125mm 400W 220V, 10x150mm 480W 220V, 10x200mm 650W 220V, 10x50mm 160W 220V
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Номинална Напон:
110V/220V/380V
Примена:
кертриџ грејач

Најдобри понуди..