• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла продажба возрасни орален секс отвори устата замолчени роб bdsm фетиш 3 боја силикони ропство замолчени прстен замолчени еротски играчки за парови производи
zoom_in

Топла продажба возрасни орален секс отвори устата замолчени роб bdsm фетиш 3 боја силикони ропство замолчени

DEN 222.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен

Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ние само превезува до Ali Express адреса. Врати објектот ќе се тестирани и се испраќа до купувачот веднаш кога дефектот е пронајден. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. На враќање или замена на барање само може да се примени во рок од 7 дена од денот на приемот на предметот, а истата состојба е примена. Транспорт, ракување и трошоци за осигурување не се враќа. Со цел да се заштити приватноста на купувачи, ние обично изјавуваат "играчки" 3. Далечински Зона Доплата : Ако вашата адреса припаѓа на далечински зона. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Купувачот е задолжено за враќање на стоки и / или испораката на стоката не може да биде дополнителен товар. Ако сакате да брод побрзо, ве молиме изберете EMS / DHL / Федекс / UPS-от како средство за транспорт.

Топла продажба возрасни орален секс отвори устата замолчени роб bdsm фетиш 3 боја силикони ропство замолчени прстен замолчени еротски играчки за парови производи
Материјал : силикон материјал Димензии : дијаметар 7. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Предмети кои не се вратени од страна на RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно. Како на купувачот, вие сте одговорни за плаќање на даноци, кога ќе ги нарачате од една странска земја. Наведете вашите лични потреби и барања, како што се боја, пакување, царинската вредност, итн. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Купувачот е одговорен за сите враќање поштарина и превозот обвиненија. Нашите цени не вклучуваат даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Потсетување : 1. Сликата е за повикување само. 1) Ако не го примите објект во време, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Alie Express и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
diameter 7.5cm
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
GN 221300171
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Нови:
Секс Играчки
Топла продажба:
еротски играчки
Стил:
Секс игри
Секс Играчки:
секс играчки за парови
Style1:
отвори устата замолчени
style2:
Фетиш
Style3:
кожа ропство
Style4:
Секс Производи
Style5:
ропството Маска
style6:
bdsm ропство

Најдобри понуди..