• Намалена цена
  • Неодамнешно
Супер тешки ропство ограничувања shackle bdsm фетиш носат anklet ракави нерѓосувачки челик секс роб возрасни игри секс производи
zoom_in

Супер тешки ропство ограничувања shackle bdsm фетиш носат anklet ракави нерѓосувачки челик секс роб возрасни

DEN 20736.00 23040.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. 1) Ако не се примени на објект на пат, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Alie Express порака, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 Часа. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ние брод на Ali Express' адресата САМО. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. International Shipping : 1. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.5 см ,висина 6. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.

боја:
fmale, машки
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2 size choose
Број На Модел На:
QMR-55632569
Функционирањето и користење:
лисици за секс
Материјал:
ропството ограничувања
Тип На Објект:
bdsm фетиш
жешка:
секс роб

Најдобри понуди..