• Намалена цена
  • Неодамнешно
Bluetooth Слушалки Suicen SX-987 Headband NFC Безжична Стерео Слушалки Свитлива На Уво Слушалки Auriculars
zoom_in

Bluetooth Слушалки Suicen SX-987 Headband NFC Безжична Стерео Слушалки Свитлива На Уво Слушалки Auriculars

DEN 1584.00 2640.00

Количина на стоки
check Тековен


4) Точка Обработка на Време : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.(Превозот и Ракувањето со трошоците не се враќа.
Технички индекс :
Bluetooth верзија : V4. Купувачи одговорни за превозот цена. Ние најдобро се справи наплата на пари по примена на објектот во времето. Ние најдобро се справи ќе се обиде да го најдобри за решавање на проблемот што го имате.
Превозот Информации
1) Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Ако имате било какви прашања или не сте задоволни со производот кој сте го купиле, ве Молиме контактирајте со нас пред да се размислува за напуштање на неутрални или негативни повратни информации,ние најдобро се справи не ги прифати сите неутрални или негативни повратните информации. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
5) Ние не се одговорни за какви било царински давачки или увоз доход,но нарачки ќе биде испратен како подарок со пониска вредност прогласи.
Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро.480 GHz
Пренесување на моќ : Класа 2
Безжична работи растојание :
Полнење Време :
Време Во Мирување : >300 Часа
Време На Разговор : >18 Часа
Музика Време : > 16 Часа
Нето тежина : околу 198g
Пакет :
1 x Слушалки
1 x Мини USB кабел
1 x 3,5 мм аудио кабел
1 x Упатство
Производот Се Покаже :
Задоволството На Клиентите
1) Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас најдобар договор за враќање на производ, ние ќе рефундирање на вашите пари.) Објектот мора да се врати во рок од 7 Дена откако ќе се примени на објект во нивната оригинална состојба.

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Активен Бучава Отказ:
No
Чувствителност:
99±3dB
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Број На Модел На:
SX-987
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Безжична Тип:
NFC,Bluetooth
Приклучок Тип:
Безжичната
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Бренд Име:
suicen
NFC:
Yes
Bluetooth Верзија :
4.0
Пакет:
Нема мало поле
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Микрофон:
Yes

Најдобри понуди..