• Неодамнешно
Над-Уво Безжични Слушалки Со Bluetooth V4.1 Слушалка со Bluetooth Слушалка Преносни Спортски Стерео слушалки со Микрофон
zoom_in

Над-Уво Безжични Слушалки Со Bluetooth V4.1 Слушалка со Bluetooth Слушалка Преносни Спортски Стерео слушалки

DEN 815.52

Количина на стоки
check Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.За Превозот : 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.5 mm,Микро USB Апликацијата : Компјутер,Мобилен телефон,Преносни Медија Плеер,Спортски Звук канал : Две-канал (стерео) Зачестеност одговор : 80~20000 Hz SNR : Не помалку од 80db Работен Напон : DC 5 V Работно Време : 8 часа Bluetooth верзија : V4. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.5 mm аудио влез, лесен за употреба со Вграден-во 500m Ah Литиум-јонска батерија : Можете да се движите на целиот ден, со овие слушалки со долго траење на батеријата од 8 часа по полнење Полнење време е само за 2,5 часа, се чека на трепкачко сино светло на control panel и вие сте далеку Спецификации Функција : Одговарање на Телефонски,Bluetooth,Микрофон,MP3 плеер,Песната Префрлување,Гласовна контрола на Конективност : Безжичните Поврзување интерфејс : 3. (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2. Hands-free и јасен квалитет на звукот, вие не ќе добиете на друго место Прилагодливи headband : ви Овозможува да се создаде совршено се вклопуваат и максимална удобност Поддршка 3. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
.

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Интернет Бар,Обични Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Број На Модел На:
LC8600
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Чувствителност:
80DB
Зачестеност Одговор Опсег:
8-22000Hz
Приклучок Тип:
Безжичната
Бренд Име:
KOWINVIN
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
комуникација:
Безжична+Жичен
Безжична Тип:
Bluetooth

Најдобри понуди..