• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствени високо ниво позадина 3D high-definition три-димензионални peony цвет jade резба дома и богата ТВ позадина
zoom_in

beibehang Сопствени високо ниво позадина 3D high-definition три-димензионални peony цвет jade резба дома и

DEN 739.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен


1 s quare метар = 1pcs. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.8 m Висина = 1. Со иста позадина ролни.

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
14661657
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..