• Намалена цена
  • Неодамнешно
фото позадина 3D Стерео Космички Простор обичај дневна соба Бар КТВ Позадина mural лоби висок квалитет позадина
zoom_in

фото позадина 3D Стерео Космички Простор обичај дневна соба Бар КТВ Позадина mural лоби висок квалитет позадина

DEN 650.00 929.28

Количина на стоки
check Тековен


Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs . Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Не ролни. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. 1 квадратен метар = 1pcs.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина . Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..