• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Позадина Mural Ѕид Леплива Куќа Пејзаж Водопад Три-димензионални Mural Пејзаж Ѕид de papel parede
zoom_in

beibehang Позадина Mural Ѕид Леплива Куќа Пејзаж Водопад Три-димензионални Mural Пејзаж Ѕид de papel parede

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Mural позадина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.
1 s quare метар = 1pcs. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели. 3 s quare метар =3pcs . ѕидот mural. Не ѕидот налепници. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Материјалот е многу силна.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
15169291

Најдобри понуди..