• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Сопствена позадина боја гравирање среќен надеж портокал 3d кристал резба влезот сала позадина
zoom_in

beibehang Сопствена позадина боја гравирање среќен надеж портокал 3d кристал резба влезот сала позадина

DEN 726.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ве молиме да ни каже. Не големина информации. 3 s quare метар =3pcs .

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
12367935

Најдобри понуди..