• Намалена цена
  • Неодамнешно
beibehang Позадина Mural Ѕид Налепница Европската Пастирски 3D Зголеми Одраз во ЖИВО Позадина Ѕид de papel parede
zoom_in

beibehang Позадина Mural Ѕид Налепница Европската Пастирски 3D Зголеми Одраз во ЖИВО Позадина Ѕид de papel

DEN 734.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен


1 s quare метар = 1pcs.
Вид прикажани
Опис На Производот
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 3 s quare метар =3pcs .
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Не позадина ролни. Не ѕидот налепници. Не постер. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Материјалот е многу силна.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.8 m Висина = 1. Не големина информации. (ширина и висина) . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
16247863
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата

Најдобри понуди..