• Намалена цена
  • Неодамнешно
Обичај mural 3D три-димензионални сон Бајка Шума Дрво Куќа тема мурали спалната соба позадина позадина
zoom_in

Обичај mural 3D три-димензионални сон Бајка Шума Дрво Куќа тема мурали спалната соба позадина позадина

DEN 550.00 785.76

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Купувачот цел различна количина. Не ролни.

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Најдобри понуди..